+380673870816 +380673870816

На Рівненщині відбулися польові збори для молоді "Козацький гарт"

На Рівненщині відбулися польові збори для молоді під назвою "Козацький гарт". Організаторами заходу традиційно виступили громадська організація "Рівненський юнацький козацький корпус" та колективне підприємство "Агентство Захист" профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ УМВС України в Рівненській області. 

Вже традиційно стражі Закону разом із громадськими формуваннями Рівненщини організовують польові збори під назвою "Козацький гарт" з метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності учнівської молоді, а також налагодження тісної співпраці підростаючого покоління з правоохоронними органами.

У лісах Острожчини школярі району провели три дні. Вони з радістю погодилися пожити у палатках на свіжому повітрі, позмагатися у спорті, дізнатися багато цікавого про міліцейську службу. Головний крайовий отаман громадської організації "Рівненський юнацький козацький корпус" та керівник острозького громадського формування "Козацька варта" Олександр Василюк зазначив, що подібні збори вони організовують не вперше. 

Олександр Василюк, головний крайовий отаман громадської організації "Рівненський юнацький козацький корпус":

- дане свято проводиться спільно з громадською організацією "Рівненський юнацький козацький корпус" працівниками колективного підприємства "Агентство Захист", членами громадського формування "Козацька варта".

Олександр участь у подібних зборах бере вже не вперше. Юнак у захваті від природи та організації такого пізнавального відпочинку.

Олександр, учень Оженінської ЗОШ № 2:

- я беру участь в таких змаганнях не вперше. Прекрасно. Природа. Я приїхав сюди не один, а з друзями.

Молодь мала змогу побачити роботу правоохоронних органів з іншого боку, більше дізнатися про цю небезпечну та водночас цікаву професію.

Микола Красюк, голова ПАП ОВС України в Рівненській області:

- мета сьогоднішнього заходу, перш за все, профорієнтація присутніх тут дітей. Ми дали можливість побачити як працюють силові структури. Можливо, це допоможе дітям при виборі майбутньої професії.

Три дні плідного спілкування на природі дали свої результати. І можливо, у майбутньому хтось із цих підлітків захоче пов’язати своє життя з роботою у правоохоронних органах.


110620_M_Vіdpochinok sferadesigner

Схожі статті