+380673870816 +380673870816

На Рівненщині триває територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Фото з ФБ сторінки Рівненської ОВА

Територіальний етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» тривають. Першість виборюють з волейболу, баскетболу, футзалу, спортивного орієнтування та чирлідингу. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

На цьому етапі команди змагаються на рівні громад. Є вже перші переможці. Триватиме територіальний етап до 31 березня. Після цього найкращі команди продовжать боротьбу на рівні районів. Далі будуть обласні та всеукраїнські етапи.

«Позаду понад 100 поєдинків, в яких взяли участь більш як 1000 учнів. Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» є спільною ініціативою Офісу Президента, Міністерства освіти і науки, а також Міністерства молоді та спорту. Головна мета проєкту - залучити школярів до заняття спортом, дати їм можливість самовиразитися, психоемоційно розвантажитися, знайти нових друзів», - сказав очільник області.

Також він додав, що в Гощанській громаді баскетбольний турнір серед дівчат виграла команда Малятинського ліцею, серед хлопців – Тучинського. У волейболі і серед дівчат і серед хлопців перемогли представники Гощанського ліцею, а з футзалу серед юнаків – Гощанського академічного ліцею.

Схожі статті