+380673870816 +380673870816

На Рівненщині створять оптовий ринок сільськогосподарської продукції

Його створення голова облдержадміністрації Василь Берташ анонсував торік. Рівненщина - край аграрний, до того ж розташований на перетині міжнародних транспортних кордонів. В області є продукція, якою можна поділитися. Минулоріч, наприклад, був надлишок картоплі – 400 тисяч тонн, 150 тисяч тонн зерна можна було також продати за межі області. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Поділитися Рівненщина могла б також цукром та овочами. Натомість затримувало реалізацію проекту присвоєння ринку статусу оптового. Тож очільник області особисто звертався у Міністерство аграрної політики та продовольства України, аби там посприяли. Нині проект стартував, адже минулого тижня ринок отримав статус оптового. Про це розповів під час брифінгу в. о. голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко.  
     Загальна вартість проекту - 19,5 мільйона доларів. Нині є іноземна інвестиційна компанія, яка готова вкладати кошти у проект. Крім того, співвласниками ринку за бажанням зможуть стати і оператори, які працюватимуть там, розповів директор оптового ринку сільськогосподарської продукції Олександр Левшук. Об’єкт буде розташований на в’їзді в Рівне зі сторони Луцька, займаючи площу 10 гектарів. Працювати він буде лишень уночі (до 8 години ранку), тож конкуренцію роздрібним ринкам не створюватиме. 
     Тут буде запропоновано увесь асортимент сільськогосподарської та іншої продукції – овочі, фрукти, м’ясомолочні вироби, риба, морепродукти, бакалія, квіти тощо. Реалізувати проект мають намір у чотири етапи. Цьогоріч планують звести павільйон для квітів та аксесуарів, а також автовокзал на 450 відправлень на добу. Він має розвантажити Луцький та Дубенський напрямки. Павільйони на території зводитимуть із можливістю розширення, розповів Олександр Левшук, подбають і про стоянки. На території працюватимуть логістичні комплекси. У перспективі і будівництво об’їзної, аби важковаговий транспорт об’їжджав Рівне.

Схожі статті