+380673870816 +380673870816

На Рівненщині стартував чемпіонат зі спортивного боулінгу

Цими вихідними в боулінг-клубі "Хутір" відбувся перший етап Чемпіонату Рівного зі спортивного боулінгу сезону 2011-2012. 

Вперше у Рівному та в Рівненській області стартував відкритий рейтинговий Чемпіонат зі спортивного боулінгу під егідою Всеукраїнської Федерації Спортивного Боулінгу. Участь у першому етапі взяли більше 60 учасників з України, з них 35 рівнян. Змагання складалися з індивідуальних та парних ігор. Надалі, кожного місяця відбуватиметься черговий етап чемпіонату.

Валерій Якимчук, директор боулінг-клубу "Хутір", тренер ФСБУ:

всі спортсмени грають десять етапів. З десяти, вісім кращих етапів ідуть до заліку.

Родзинкою чемпіонату стало те, що участь у ньому мали змогу взяти не лише спортсмени-професіонали, але й початківці-любителі. Відтак, у парному змаганні здобули перемогу Валерій Якимчук та Олексій Осаєвич. В індивідуальному ж розряді в групі "А" найкращим став Юрій Лецкалюк.

Юрій Лецкалюк, переможець групи "А":

вже останніх півтора року, я більш-менш професійно до цього підходжу, купив і кулі, і обладнання. У нас вже зібралася певна група спортсменів, які підтримують між собою зв’язок.

В індивідуальному розряді, в групі "Б" переміг Богдан Будзан зі Львова. Спортсмен запевнив, боулінг для нього насамперед хобі, хоча він займається цим видом спорту вже більше семи років та отримав не одну нагороду.

Богдан Будзан, переможець групи "Б":

я належу скоріше до категорії боулінг-туриста, адже боулінг для мене більше хобі, ніж професійний вид спорту, але раджу всім професійно займатися цим видом спорту, адже це цікаво, азартно. Дуже захоплива і гарна гра.

Переможець чемпіонату отримає звання Кандидата майстра спорту від Всеукраїнської Федерації Спортивного боулінгу. Відтак, боулінг-клуб "Хутір" ласкаво запрошує усіх бажаючих, хто любить цей вид спорту взяти участь у другому етапі чемпіонату, який відбудеться 15 жовтня.


110919_Boyling sferadesigner

Схожі статті