+380673870816 +380673870816

На Рівненщині стартувала VII Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця"

Лише ваша одна гривня може врятувати комусь життя. На Рівненщині стартувала вже сьома Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця", спрямована на допомогу дітям хворим на цукровий діабет. І якщо минулоріч волонтерам вдалося зібрати 39 тисяч гривень, то цього року благодійний урожай має всі шанси стати більшим. 

Ці люди вірять, що світ можна зробити добрішим і кращим. Для цього потрібно частіше допомагати своїм ближнім, тим більше, якщо це хворі на цукровий діабет діти. Акція "Серце до серця" проходитиме не лише на Рівненщині, а й по усій Україні з 16 квітня до 6 травня. У Рівному вже 165 волонтерів зголосилися долучитися до збору коштів. Загалом, організатори планують об’єднати дві з половиною сотні активістів.

Костянтин Беседюк, представник фонду "Серце до серця" в Рівненський області:

- Акція має на меті не лише збір коштів, а й привернення громадськості, молоді до цієї проблеми.

Кошти волонтери збиратимуть у спеціальні запломбовані скриньки. Кожен матиме бедж-ідентифікатор. Це заради легітимності процедури. Минулорічний досвід громадських активістів довів, що серед рівнян є багато небайдужих до чужого горя людей, проте вистачає недовірливих та навіть неадекватних осіб.

Марія Шевчук, волонтер:

- Різні люди по-різному реагували на цю акцію. Були такі, що не дуже сприймали позитивно те, що ми робимо.

Скриньки для благодійних пожертв також будуть у багатьох громадських закладах міста й області. На зібрані кошти організатори планують знову закупити інсулінові помпи для хворих малят. Таких на Рівненщині 160 тисяч. За яким принципом відбиратимуть дітей для лікування, - розповіла лікар-ендокринолог Людмила Мініч.

Людмила Мініч, завідуюча відділення ендокринології Рівненської обласної дитячої лікарні:

- В першу чергу звертають увагу на адекватність, має бути забезпечення розхідними матеріалами.

Цього року залучившись не лише кращою інформаційною підтримкою, а й фінансовою допомогою обласного відділу у справах дітей та молоді, волонтери мають всі шанси зібрати більшу кількість грошей, ніж минулоріч. Винагородою ж для рівнян за благодійні внески стане не лише символічне червоне серце, але й усвідомлення того, що вони долучилися до доброї справи і посприяли в порятунку дитячого життя.

Схожі статті