+380673870816 +380673870816

На Рівненщині розвиватимуть виробництво торфу

За дорученням заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, нині фахівці розробляють регіональну програму розвитку торф’яної галузі. В ній йтиметься про перспективи збільшення видобутку та переробки сировини. Для цього поблизу кожного родовища створюватимуть інвестмайданчики, які пропонуватимуть потенційним капіталовкладникам. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Відтак, на запропонованих площах можна буде впроваджувати бізнес-проекти з виготовлення субстратів для удобрення ґрунту чи торфопелетів, гранул, брикетів залежно від складу сировини. За словами Володимира Новака, виробництво альтернативного палива збільшить енергонезалежність Рівненщини. Саме тому заступник голови облдержадміністрації веде перемовини із потенційними інвесторами, які готові впроваджувати інноваційні проекти з використанням торфу. 
     Зацікавленим презентують від міні-проектів, як то переоснащення однієї з котелень у райцентрі, до масштабних – переведення на альтернативне паливо ТЕЦ у Рівному. Економічна привабливість та інвестиційні зобов’язання цих пропозицій різні, втім результат для області однаково важливий. Це збільшення виробничого потенціалу Рівненщини, додаткові робочі місця, відрахування до казни, а також переоснащення комунальної теплоенергетики та енергоекономія.

Схожі статті