+380673870816 +380673870816

На Рівненщині проживає більше 11 тисяч матерів-героїнь

Багатодітним жінкам Рівненщини, які визнані "Матерями-героїнями", однак досі не мають посвідок, що підтверджують присвоєння почесного звання, вже виплатили 6 мільйонів 445 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Це стало можливим завдяки клопотанню голови облдержадміністрації Василя Берташа, який влітку звернувся до Віце-прем’єр-міністра України – Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка. Після цього уряд спростив процедуру виплати одноразової винагороди матерям-героїням. Згідно з цими новаціями жінки можуть отримати гроші, пред’явивши лише копію указу Президента. Цим механізмом уже скористалася третина матерів-героїнь Рівненщини, яким почесне звання присвоєно цьогоріч. Їм виплатили одноразову допомогу в розмірі 9410 гривень (10 прожиткових мінімумів). 
     Загалом в області проживає більше 11 тисяч матерів-героїнь. Нині за дорученням очільника області фахівці відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації готують подання на нагородження інших краянок, які претендують на це почесне звання.

Схожі статті