+380673870816 +380673870816

На Рівненщині пройшли тактичні навчання спецпідрозділів УМВС, конвойних нарядів міліції та підрозділу "Беркут"

5 листопада у Радилові на стадіоні "Колос" пройшли тактичні навчання спецпідрозділів Управління міністерства внутрішніх справ, конвойних нарядів міліції та підрозділу "Беркут", під час яких правоохоронці демонстрували свої навички у затриманні злочинців.

Під час навчань особовий склад конвойних підрозділів міськрайвідділів області відпрацьовували навички щодо здійснення конвоювання затриманих та взятих під варту осіб, порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій пов'язаних з охороною затриманих осіб, затримання озброєних злочинців.

Окрім того, були змодельовані ситуації надзвичайних подій: захоплення заручників та напад на особу, що охороняється. За словами начальника УМВС у Рівненській області Василя Лазутка, такі навчання необхідні, адже після нещодавніх подій в Одесі, усі підрозділи міліції повинні чітко і швидко спрацьовувати.

Василь Лазутко, начальник УМВС України у Рівненській області:

- Правоохоронці показали на що здатні під час дій в екстремальних ситуаціях, під час затримання, під час затримання злодіїв на місці події. Особливо, після тієї ситуації в Одеській області. Тепер, ми ще більше звертаємо увагу на навчання в особистому складі. В першу чергу в особових підрозділах.

Рівненські бійці роти міліції особливого призначення "Беркут" вважаються одними із кращих в Україні. Вони є штурмовою силою та використовуються у багатьох складних операціях. Їх командир Іван Котяш розповів яким чином вдалося цього досягти.

Іван Котяш, командир РМОП "Беркут":

 - Є штатна група захоплення з кращих працівників, яку ми готуємо і якій приділяємо більше уваги. Частина займається патрульною службою, інша частина займається посиленою службовою бойовою підготовкою.

Всього у навчанні взяли участь 127 чоловік особового складу міліції Рівненщини, а також використали 14 спецавтомобілів.

Насамкінець, начальник УМВС у Рівненській області Василь Лазутко вручив ключі керівникам Березнівського та Острозького районних відділів міліції від нових спецавтомобілів для конвоювання затриманих та взятих під варту осіб.

Схожі статті