+380673870816 +380673870816

На Рівненщині продовжують відкривати білощебеневі дороги

В селі Одринки - це не просто сільська вулиця, а сполучення між двома населеними пунктами. Донині, щоб потрапити в сільраду, яка розміщена в Коросту, а старшокласникам - у школу, доводилося долати понад двокілометровий відрізок бездоріжжя. Тож саме цей аварійний шлях громада просила зробити в рамках року сільських доріг. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Проблему селян, а в Одринках проживає більше 600 жителів, вирішили. На будівництво білощебеневої дороги виділили майже півмільйона бюджетних гривень. Очільник області проревізував оновлене покриття, проконтролював дотримання всіх технологій будівництва та перерізав символічну стрічку на відкритті білощебеневої дороги. Відтепер дошкільнятам, яким відкрили оновлений дитсадок, а також усім селянам буде легше добиратися в Корост. 
     Водночас Василь Берташ порадив громаді визначити вулицю, яка нині є найпроблемнішою в Одринках. Її необхідно включити до переліку об’єктів, які будуватимуть у 2012, адже програма сільських доріг буде продовжена, запевнив очільник області.
     Цьогоріч в рамках реалізації обласної програми будівництва сільських доріг запланували оновити майже 350 кілометрів дорожнього покриття, а це 744 об’єкти. На це спрямували всю субвенцію з держказни – майже 62 мільйони гривень, а також більше 26 мільйонів гривень зі спецфонду обласного бюджету. Нині понад 700 сільських вулиць вже здали в експлуатацію, а будівельники завершують об’єкти, які проходили тендер.

Схожі статті