+380673870816 +380673870816

На Рівненщині працюватимуть над покращенням правопорядку

Нині в Острозькому районі працює лише 10 із 14 передбачених дільничних інспекторів, а тому навантаження на одного фахівця досить велике. Діють у районі й два громадські формування. А це 30 помічників, які могли б суттєво допомогти в розкритті злочинів, якби отримували винагороди. Втім коштів на це бракує. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Натомість для профілактики злочинності необхідно покращувати як фінансове забезпечення, так і матеріально-технічну базу, зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. 
     Водночас суттєвих капіталовкладень потребує й приміщення Острозького міськвідділу міліції, яке збудоване ще в 30 роки минулого століття. За словами Анатолія Юхименка, на це доцільно спрямувати частину субвенції, яку отримує місцева казна за сусідство з АЕС, а також клопотати про виділення коштів у профільному міністерстві. Залучивши гроші з різних джерел, вдасться утеплити та оновити фасад, замінити старий дах, систему опалення, встановити енергоекономні котли, які працюватимуть на альтернативній сировині, підсилити потужність електромереж, а також облаштувати санвузли, адже нині правоохоронці користуються надвірними вбиральнями. Водночас в добудованій частині планують розташувати робочі кабінети для місцевої Державтоінспекції, яка нині орендує приміщення.

Схожі статті