+380673870816 +380673870816

На Рівненщині поменшає аварійних шкіл

Цьогоріч на Рівненщині збудують дві нові школи та завершать дві розпочаті. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Це передбачено в обласній програмі, яку зініціював голова облдержадміністрації Василь Берташ. Адже на сьогодні пріоритет обласної влади - вивести всіх учнів із аварійних приміщень, резюмував очільник краю. Стратегія будівництва, реконструкції і капітального ремонту шкіл розрахована на п’ять років. І вже цьогріч 1 вересня учні села Мульчиці Володимирецького району сядуть за парти у новому навчальному закладі, запевнив голова облдержадміністрації. Аби виконати завдання Василя Берташа, нині на об’єкті працює майже дві сотні будівельників. Освітній заклад вже має власну котельню, що працюватиме на альтернативному паливі, трансформаторну підстанцію та артезіанську свердловину.
     Завершать цьогоріч і навчальний заклад у селі Берестя Дубровицького району, оскільки обласна комісія визнала старе приміщення аварійним. На цьому об’єкті будівельники трудяться у дві зміни. Вони запевнили очільника області, що до кінця року завершать першу чергу нової школи для 340 учнів.
     А ще у 2011-му добудують освітній заклад на 135 учнівських місць у селі Будераж Здолбунівського району. Його спроектували ще 2002-му, втім до цього року звели лише на 60 відсотків. Нині, за дорученням Василя Берташа, там добудовують автономну котельню. Вона (як і в Познані та Богушах) працюватиме на відходах деревини та дозволить вдвічі зекономити витрати на опалення. Добудовують нині й другу чергу школи в селі Тинне Сарненського району, яка розрахована на 1100 учнівських місць. Цьогоріч будівельники планують завершити ще два запроектованих блоки.
     В цілому на будівництво та реконструкцію об’єктів освітньої галузі Рівненщини цьогоріч спрямують понад 45 мільйонів гривень. Загалом будівельники краю працюють на 1200 комунальних об’єктах. В поліпшення інфраструктури Рівненщини цьогоріч інвестують більше 200 мільйонів гривень із районних, обласного та державного бюджетів.

Схожі статті