+380673870816 +380673870816

На Рівненщині підтримуватимуть розвиток меблевого та деревообробного бізнесу

Фото пресслужби РОДА

Про розвиток на Рівненщині потужного меблевого кластеру розповів голова ОДА Віталій Коваль під час першої в Україні міжнародної меблевої В2В виставки-конференції Furniture of Ukraine Business Expo.

«Аби створити на Рівненщині потужний меблевий кластер, який дасть можливість випускати високоякісну продукцію з високою доданою вартістю, потрібна належна підтримка та стимулювання на регіональному рівні», – акцентував Віталій Коваль під час виступу у панельній дискусії на тему: «Меблеві кластери в Україні: від заснування до отримання прибутку». Повідомляє пресслужба РОДА.

Робота зі створення на Рівненщині меблевого кластеру розпочалась ще у 2019 році і є спільною ініціативою керівництва ОДА та Української асоціації меблевиків. Він охоплює такі сфери діяльності: деревообробна, меблева, швейна, а також сфери дизайну й логістики – що даватиме можливість виготовляти та просувати в регіоні та за його межами продукцію з високою доданою вартістю.

На сьогодні у меблевому кластері Рівненщини є провідні деревообробні та меблеві підприємства області – «Свиспан Лімітед», «ОДЕК» Україна, «Українські лісопильні», «Морган Феніче», продукція яких користуються попитом далеко за межами України.

Голова ОДА Віталій Коваль також розповів, що вагому підтримку в області можуть отримати представники меблевого та деревообробного бізнесу, залучені в якості учасників Rivne industrial park.

«Це, передусім, пошук та належне документальне оформлення земельних ділянок і об’єктів нерухомості. А також отримання земельної ділянки без аукціону, розробка детального плану території, пільги з розмитнення та розстрочення сплати ПДВ за ввезення учасниками індустріального парку імпортного устаткування та комплектуючих», – повідомив Віталій Коваль.

Він також висловив готовність до співпраці та запросив потенційних партнерів разом розвивати меблевий кластер Рівненщини.

Схожі статті