+380673870816 +380673870816

На Рівненщини підбили підсумки місячника добровільної здачі зброї

Для протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів до неї, спеціальних засобів і вибухових матеріалів на території Рівненської області впродовж вересня тривав місячник добровільної здачі зброї. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Агітаційні та роз'яснювальні заходи сприяли тому, що до органів внутрішніх справ у вересні цього року населенням області добровільно здано 149 одиниць різної зброї, в тому числі 2 одиниці вогнепальної зброї військового призначення, 49 одиниць - нарізної спортивної, 84 - гладкоствольної, 6 - саморобної, 8 - холодної. Крім цього, громадяни здали 32 одиниці спеціальних засобів, у тому числі 26 газових пістолетів та револьверів, 6 пристроїв для відстрілу патронами, спорядженими гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами. До органів внутрішніх справ також здано 146 набоїв різних калібрів до вогнепальної зброї та 1 снаряд.
     тНайбільше зброї здано у Рівному - 52 одиниці, Рокитнівському районі - 10, Острозькому районі та Кузнецовську - по 9 та 8 на Дубенщині. До того ж, лише у Дубенському районі добровільно здані вибухові матеріали та засоби ініціювання.

Схожі статті