+380673870816 +380673870816

На Рівненщині під час обшуків виявили значну кількість сурогатного алкоголю та безакцизні цигарки

Фото з ФБ сторінки Північний кордон. Держприкордонслужба

Оперативні співробітники Житомирського прикордонного загону спільно з детективами Бюро економічної безпеки України провели санкціоновані обшуки в складських приміщеннях та магазинах міст Рівненщини.

Відбулись заходи в рамках кримінальних проваджень за ст. 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» та ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» КК України, розпочатих за поданням прикордонників.

У результаті обшуків у приміщеннях фігурантів процесу було виявлено і вилучено майже 400 пляшок місткістю по 0,5 л горілки з марками акцизного податку, які мають ознаки підробки, три ПЕТ-діжки, заповнені рідиною з характерним запахом спирту загальною місткістю 450 л та одна сотня пачок цигарок без відповідних марок акцизного податку України. Також правоохоронці знайшли інші докази вчинення протиправних дій.

Наразі на вилучені товари накладено арешт з подальшим їх вилученням та направленням на експертизу.

Супровід кримінального провадження триває.

Схожі статті