04.02.2022, 17:45
1001
На Рівненщині перевіряють захисні укриття у навчальних закладах (ВІДЕО)
![На Рівненщині перевіряють захисні укриття у навчальних закладах](/img/1000/20220204_6776.png)
На Рівненщині приводять у готовність захисні споруди, аби у разі виникнення надзвичайної ситуації убезпечити населення. Особливу увагу приділяють укриттям, які знаходяться у приміщеннях об’єктів соціальної інфраструктури. Про рівень готовності споруди цивільного захисту у Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» дивіться далі.