02.04.2024, 08:55
255
На Рівненщині патрульні разом з рятувальниками загасили лісову пожежу
![](/img/1000/20240402_1924.jpg)
Вчора під час патрулювання на автодорозі, поблизу Боянівки, поліцейські побачили дим, який здіймався над лісом. Під'їхавши ближче, вони виявили полум'я, яке стрімко розповсюджувалося.
Інспектори одразу викликали рятувальників, а самі кинулися гасити вогонь підручними засобами. Невдовзі прибули працівники ДСНС та вогонь був приборканий.
Друзі, у разі виявлення підозрілих осіб, які можуть здійснювати підпал, телефонуйте за номером 102, а у випадку пожежі — 101.