+380673870816 +380673870816

На Рівненщині обговорили проблеми соціально незахищених дітей

На території Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату відбувся круглий стіл на тему "Соціально незахищені діти області – оцінка та перспектива їх гармонійного розвитку". В активному обговоренні взяли участь представники місцевої, обласної, районної влади, прокуратури, освітньої та медичної галузей. 
     На Рівненщині проживає ледь не дві тисячі дітей-сиріт та малюків, позбавлених батьківського піклування. Цей показник знизився в порівнянні з 2009 роком, проте є ідентичним з 2010. Відповідно до проблем, учасники круглого столу виокремили ряд питань, які потрібно спільними зусиллями розглянути задля покращення становища соціально незахищених дітей у суспільстві. Серед них - вдосконалення медичного обслуговування, профорієнтаційна підготовка до дорослого життя та соціальна адаптація, покращення технічної бази шкіл-інтернатів та житлове забезпечення. Привертає увагу до себе і той факт, що не всі діти входять до переліченої статистики соціально незахищених, більшість не перебуває у відповідних притулках, зокрема така тенденція поширена у селах. Учасники круглого столу зауважили, що явище дитячої бездоглядності є набагато масштабнішим, аніж можна уявити.
     Окремим питанням розглянули розширення дитячого наповнення в Олександрійській школі-інтернаті. Зараз тут перебуває 54 дитини, заклад розрахований на сотню малюків. Тому на часі переведення учнів із вже й так переповненої Олександрійської загальноосвітньої школи на навчання до інтернату або ж наповнення безпритульними дітьми, щоб повністю використовувати потужну матеріально-технічну базу закладу. Як результат жвавих обговорень - обласна рада вперше розробить програму соціального захисту дітей, що вступить у дію на початку навчального року.  
     Наприкінці, учасники круглого столу ухвалили основні напрямки підтримки соціально незахищених дітей області. Проте зазначили, що основна проблема у благоустрої сімей. Цим першорядним факторам треба приділяти більше уваги. В знак вдячності за турботу, вихованці Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату підготували концертний номер, аби ще раз показати, що їхні таланти потребують уваги і підтримки.

 

 


110517_Surotu sferadesigner

Схожі статті