+380673870816 +380673870816

На Рівненщині неповнолітня пограбувала 77-річну бабцю, щоб розплатитися за косметику

Аби розплатитися за замовлену косметику одинадцятикласниця Лариса (усі імена змінено з етичних міркувань), мешканка Рокитнівського району, зважилася на грабіж, а жертвою обрала 77-річну односельчанку. Перерахувавши у лісі здобуті у двобої зі старенькою гроші, яких виявилося аж 11 гривень, налякавшись та усвідомивши, що накоїла біди, 17-річна дівчина два дні провела у лісі. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Дівчина мала борг за косметичні засоби. Тоді їй здалося, що кращого способу отримати гроші придумати було годі. Вона постукала у двері до самотньої 77-річної Віри. Дівчина попросила мотузку, розповівши жінці історію, що ніби вдома порвалася шлея на гужовій повозці. Старенька не відмовила у допомозі, проте, коли Лариса взяла мотузку в руки, то наказала жінці віддати їй всі гроші, які є в будинку. 
     Віра не розгубилася, відштовхнула "дівчисько", яка не чекала опору від старенької. Але все ж у нахаби сили було більше. Вона накинула мотузок на груди старенькій, щоб обмежити її рухи. Знесилена Віра попросила відпустити її, щоб віддати гроші. Жінка витягнула із шухляди дрібні купюри та віддала Ларисі. Віра направилася до сусідів, а дівчина, злякавшись, побігла додому, взяла одяг та пішла у ліс. Лише тамі дівчина перерахувала гроші, їх виявилося аж 11 гривень. Пробувши в лісовому масиві два дні, юнка повернулася додому і розповіла про все батькам, а пізніше зізналася і правоохоронцям.
     За цим фактом порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого). Провівши повне та об’єктивне досудове слідство, справу направили на розгляд до суду. Громадянка Лариса побувала на лаві підсудних в Рокитнівському районному суді, який прийняв рішення про позбавлення волі на 4 роки 6 місяців з іспитовим терміном 1 рік.

Схожі статті