+380673870816 +380673870816

На Рівненщині назвали переможців «Учитель року-2022»

Фото пресслужби РОДА

На Рівненщині підведено підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».

Так, за результатами випробувань переможцями стали:

у номінації «Біологія» – Оверчук Олександр Олександрович, вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;

у номінації «Інформатика» – Рожко Володимир Вікторович, вчитель Обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради;

у номінації «Основи правознавства» – Якута Руслана Андріївна, вчителька Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради;

у номінації «Мистецтво»  Мулик Надія Іванівна, вчителька Радивилівського ліцею № 2 ім. П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району.

Конкурсанти демонстрували знання із предмета, вміння володіти сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, а також сучасними методами, прийомами, формами і засобами навчання, спрямованими на формування предметних і ключових компетентностей та наскрізних умінь.

«Учитель року» покликаний формувати нове покоління педагогів. Для освітян Рівненщини конкурс став ще однією сходинкою до вершин професійної майстерності, відкрив багато нових граней їхнього педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження»,  зауважив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Нагадаємо, що загалом до участі у цьогорічному конкурсі долучилися 67 педагоги Рівненської області. Відбірковий етап визначив 16 переможців у кожній з номінацій, які змагалися за звання кращих. Фінальний етап визначив 4 освітян, які представлятимуть у квітні Рівненщину в столиці.

Зазначимо, що переможці обласного етапу будуть матеріально стимульованими у розмірі двох посадових окладів учителя вищої кваліфікаційної категорії. Це, орієнтовно, складатиме 15 тисяч гривень. Кошти за перемогу закладені в Обласній програмі розвитку освіти. Окрім того, освітяни, які посядуть призові місця на всеукраїнському етапі, отримають премію за 1 місце  у розмірі 10 мінімальних зарплат, за 2 місце  9, за 3 місце  8.

Схожі статті