+380673870816 +380673870816

На Рівненщині Міністр аграрної політики та продовольства відкрив підприємство з виробництва м’ясних напівфабрикатів

На Рівненщину з робочим візитом завітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. Він разом із головою Рівненської облдержадміністрації Василем Берташем у селі Бугрин Гощанського району вікрили підприємство "Країна смаку" з виробництва заморожених м'ясних напівфабрикатів. 

Відсьогодні ТзОВ "Країна смаку" у селі Бугрин Гощанського району розпочало свою роботу. Тут виробляють м’ясні напівфабрикати для ще нетрадиційної для України страви - донер кебаб. Цей смаколик є турецькою національною стравою, проте з кожним днем все більше українців стають її шанувальниками. 

На виробництві донер виготовляють лише з курячого м’яса, втім вже випробовують із яловичиною, а незабаром у хід піде індичка. Розалія Крутій лишень розпочала працювати на такому підприємстві, однак вже досконало знає усю технологію приготування такої страви.

Розалія Крутій, працівник м’ясного цеху:

- Спочатку розбираються кури, маринуються в соусі. Стоять добу, щоб пропитатися. А тоді йдуть на подачу. Потім м'ясо замотується стрейчем і в шокову морозилку, там воно заморожується.

Як розповіли працівники цеху, здебільшого на цьому виробництво і закінчується, втім існують клієнти, які бажають придбати не напівфабрикати, а вже готову страву. Тоді це м’ясо смажать на спеціальному обладнанні.

Катерина Мункачі, журналіст:

- А ось так відбувається кінцева стадія приготування національної турецької страви донер кебаб. Після цього вона пакується та відправляється на продаж.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, який власне відкривав виробництво, розповів, що неабияк здивувався такому підприємству. Насамперед його приємно вразило місце розташування, адже воно у сільській місцевості.

Микола Присяжнюк, Міністр аграрної політики та продовольства України:

- Нині наше завдання, яке чітко поставив Президент України – це сільський розвиток. Це підприємство запорука того, що село буде розвиватися. Сто робочих місць для села на підприємстві, яке займається переробкою сільськогосподарської продукцієї, то про це можна лише мріяти і втілювати у життя.

Голова Рівненської ОДА Василь Берташ запевнив, що окрім додаткових і таких необхідних на селі робочих місць, існують й інші переваги.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Це додаткові надходження до бюджету села, не менш важливо – гарантований збут продукції, яку вирощують селяни.

У виробництво 60 мільйонів гривень інвестував громадянин Азербайджану. Кошти пішли на будівництво цехів, облаштування очисних споруд, інфраструктуру та обладнання. А потужність виробництва вже зовсім скоро складатиме 25 тонн готової продукції за добу. Хто ж смакуватиме м’ясними делікатесами, то про це нашій знімальній групі розповів директор підприємства "Країна смаку" Андрій Козачук.

Андрій Козачук, директор підприємства ТзОВ "Країна смаку":


- Продукція реалізовуватиметься в Україні. Хоча, на даний момент, важко втиснутися на ринок громадського харчування, адже багато конкурентів, втім ми сподіваємося, що завдяки якості продукції ми займемо своє місце на ринку.

Окрім того, Микола Присяжнюк побачився також з головами селищних і міських рад Рівненщини. Під час зустрічі вони підсумували минулий рік та обговорили перспективи розвитку територій у 2012 році.


120127_Kraina Smaky 2 по sferadesigner

Схожі статті