+380673870816 +380673870816

На Рівненщині легковик збив 9-річну дівчинку

Забавки на автошляхах завжди небезпечні для життя та здоров'я, особливо коли їх учасниками є діти. Так, на автодорозі у селі Гранівка Радивилівського району водій легкового автомобіля збив 9-річну дівчинку. 

Житель Кузнецовська 49-річний Микола повертався з Радивилівського районного центру додому. Виїжджаючи з-за повороту, чоловік відразу ж помітив на дорозі трьох дітей. Малеча перебігала дорогу у невстановленому місці за кілька десятків метрів від пішохідного переходу. Водій у цей момент подав звуковий сигнал та натиснув на гальма, але оскільки дорога була слизькою від дощу, відразу ж зупинитися автомобіль не зміг. Двоє з дітлахів, що разом навчалися у третьому класі школи, чимдуж побігли через дорогу, а от 9-річна Анастасія від несподіванки залишилася посередині дороги. Школярка тримала в руках велосипед, з яким і зіткнувся автомобіль Миколи, намагаючись уникнути наїзду з двома іншими дітьми. Оскільки сила удару була невеликою, дівчинка відбулася переляком та невеликим синцем на лобі. Після огляду у лікаря Настю відпустили додому з батьками.

Остаточне рішення за цим фактом ще не прийнято, зараз проводиться перевірка. Головне, щоб батьки тепер пояснили доньці, що для переходу через дорогу є спеціально відведені місця. Правила дорожнього руху важливо знати змалечку, оскільки це запорука безпеки на автошляхах.

Схожі статті