+380673870816 +380673870816

На Рівненщині дітям подарували школу

Цьогоріч це вже п’ятий новий навчальний заклад, який відкрили на Рівненщині, підсумував голова облдержадміністрації Василь Берташ на урочистостях з нагоди відкриття школи. Тут навчатиметься майже сотня дітей села Будераж Здолбунівського району та ще майже тридцять з навколишніх сіл. А тому на новосілля очільник краю передав новий шкільний автобус, який цьогоріч отримала Рівненщина в рамках державної програми. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Зводити новий освітній заклад у селі Будераж почали ще у 1990 році. З розпадом Союзу будівництво припинили. Потім на 12 років про школу взагалі забули. Натомість 93 дитини навчалися в аварійному приміщенні, збудованому в шістдесятих роках минулого століття. І лишень цьогоріч, аби закінчити довгобуд, з державного бюджету виділили цільову субвенцію в розмірі 11 мільйонів гривень.
     Загалом школа розрахована на 135 учнів. Є тут просторі класи, предметні кабінети, комп’ютерний клас із сучасними ПК, спортивна та актова зали, їдальня, учительська. Обігріватиме споруду автономна котельня, яка працюватиме на відходах деревини (щепі), а це зекономить бюджетні кошти. Очільник області Василь Берташ та голова облради Юрій Кічатий подякували усім причетним до будівництва школи, а кращим будівельникам вручили грамоти.

Схожі статті