+380673870816 +380673870816

На РАЕС впроваджують сучасні технології контролю обладнання

З 17 по 19 травня на майданчику ВП "Рівненська АЕС" проходить робоча нарада в рамках проекту "Вдосконалення методологій експлуатаційного неруйнівного контролю елементів АЕС". Про це повідомила прес-служба Рівненської АЕС.
      У роботі заходу беруть участь представники від Консультанта ЄК, Консорціуму "RE GmbH-RWE Power AG-Westinghouse-NDEF" (Німеччина), ДІЯР України, ДП НАЕК "Енергоатом", фахівці ВП РАЕС та інших атомних станцій України. 
     За словами керівника проекту від Консорціуму "RE GmbH-RWE Power AG-Westinghouse-NDEF" Асмуса Хансена проект на Рівненській АЕС розрахований на три роки, цьогоріч він пройде в три етапи. Нинішня нарада присвячена презентації програмного забезпечення у сфері цифрової радіографії на прикладі роботи фірми "Radis GmbH" (Німеччина). На зустрічі, яка пройде в серпні цього року, увага буде приділена обладнанню, з допомогою якого проводиться неруйнівний контроль елементів АЕС. А вже наступного року спеціалісти станції матимуть змогу застосувати нові технології на практиці. 
     Такі сучасні технології неруйнівного контролю, як цифрова радіографія, передбачають виявлення дефектів, що виникли внаслідок експлуатації обладнання, до того ж допомагають виміряти реальні розміри недоліків обладнання. Реалізація проекту на Рівненській АЕС - значний внесок у забезпечення та підвищення безпеки атомних станцій. Отримані результати, технології та документи планується застосувати й на інших атомних електростанціях України. 

Схожі статті