+380673870816 +380673870816

На пероні у Квасилові стало чисто (ВІДЕО)

Тепер на цьому пероні чисто. Роками його ніхто не прибирав та після втручання «Народного Контролю»  сміття таки вивезли.

До «Народного Контролю» звернулися мешканці Квасилова. Перон у їхньому селі протягом довгого часу тонув у смітті. Місцеві жителі розповідали, що пакети та пляшки постійно заносило вітром на їхні подвір’я.

Валентина, місцева жителька:

- Прибираю, частенько і багато. Дочка майже кожен день прибирає, із залізничної дороги все кидають.

Олег, місцевий житель: 

- Раз на рік тут прибирають. Не комунальники, їм це не потрібно, вони цим не зацікавлені. Комунальники мають тримати цей перон в чистоті і порядку, а вони цього не виконують.

Після того як цим питанням зацікавився «Народний Контроль» місцеві залізничники нарешті навели тут порядок. Мало того, тепер на станції Квасилів з’явилась людина, в обов’язки якої входить слідкувати за чистотою перону постійно.

Віталій, працівник Рівненської дистанції колії:

- Прибирали працівники колійного господарства. В мої обов’язки входить 50 метрів від переїзду по ту і іншу сторону. Все залежить від того, як засмічується.

Олег, місцевий житель:

- Завдяки «Народному Контролю»  чиновники звернули на це увагу і прибрали цей перон. Я думаю, це дійсно правильно.

Дмитро Сільман, активіст «Народного Контролю»:

- Мешканці Квасилова мають нагоду пересвідчитись в тому, що після втручання «Народного Контролю», порядок на пероні в селищі Квасилів вдалося навести. «Народний Контроль» бере на себе ініціативу постійно стежити за дотриманням порядку і стежити за тим, аби прибирали частіше.

Схожі статті