+380673870816 +380673870816

На Демидівщині тимчасово не буде газу

Фото - АТ "Рівнегаз"

За повідомленням Дубенського відділення АТ «Рівнегаз» з 8.00 14 червня до 17.00 16 червня буде припинено газопостачання у селах Рогізне, Вовковиї, Глибока Долина та Копань. Тимчасові незручності відчують 711 споживачів природного газу. Також з 8.00 14 червня до 17.00 15 червня призупинять подачу «Блакитного палива» у селах Калинівка, Миколаївка, Мильча, Повча, Малі Сади, Великі Сади, Гнатівка, Будараж, Пирятин, Придорожне, Яблунівка. Всього – 751 споживачів.

Це пов’язано із ремонтними роботами на газопроводах – фахівці «Рівнегазу» замінять відключаючі пристрої. Повідомляє пресслужба АТ "Рівнегаз".

Просимо мешканців вищезазначених населених пунктів у цей період не користуватися газом, перекрити крани на газовому обладнанні та опусках перед ними.

До початку користування газом на газових приладах попередньо відчинити кватирку чи фрамугу в приміщенні, де встановлено газове обладнання та провітрити його впродовж не менше 10 хв.

Відновлення подачі газу буде проведено після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Про припинення газопостачання повідомлено голову Дубенської РДА, голів Демидівської та Повчанської ОТГ, а також начальника Демидівського районного сектору ГУДСНС України у Рівненській області.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Схожі статті