+380673870816 +380673870816

На Басовому Куті потрібен безпечний перехід через колію (ВІДЕО)

Щодня наражаючи своє життя на небезпеку через цю колію переходять і діти, і дорослі. Іншого виходу вони просто  не мають.  Адже це єдиний шлях, який сполучає школу і житловий масив. Люди хочуть, аби перехід був безпечним, тому за допомогою звернулись до «Народного Контролю».

Валерій з жахом згадує той день, коли дізнався, що його батько загинув на цьому переході. 

Валерій, син загиблого чоловіка:

- Приблизно 8 вечора. Він йшов з роботи. Там я, їхав один поїзд, а за ним другий і він його не бачив і не чув. Нам треба цей перехід, дуже треба. Тут діти, старі люди ходять, нам він треба.

Дуже часто цим шляхом пересуваються діти, адже поруч школа. Батьки своїм чадам забороняють самостійно тут рухатись, - розповідають місцеві учителі.

Наталія Маліновська, вчитель початкових класів місцевої школи:

- Забирають менших дітей, стараються і старшеньких до них підтасувати. Звернулись з цим питанням в школу, ми їх підтримали і  звертались до міської, обласної влади.

Анатолій, житель Басового Кута: 

Ця колія розділяє цілий масив. Звертались і батьківські комітети, і школа, але до цього часу нічого не зроблено.

Марія, жителька Басового Кута:

- Обов’язковий перехід, обов’язковий. Скільки просили, щоб перехід цей був, але ніхто нічого, не звернув на це уваги. Ми просимо, всі мешканці Басового Кута, щоб тут був перехід.

У Рівненькій філії Львівської залізниці кажуть, що про проблему знають. Додають, аби облаштувати цей перехід, треба майже півтора мільйона гривень. Після втручання журналістів «Народного Контролю» залізничники запевнили, що кошти для вирішення проблему шукатимуть.

Микола Голік, перший заступник начальника Рівненської дирекції залізничних перевезень:

- Треба зробити проект, треба зробити архітектурні завдання. Будемо дивитися, будемо розглядати це питання. Будемо формувати план на 2016 рік, тоді й будемо говорити.

Дмитро Сільман, активіст «Народного Контролю»:

- Це дуже велика проблема для мешканців Басового Кута,  тут гинули люди і треба якомога швидше щось робити.  Я направлю депутатське звернення до керівництва Львівської залізниці з проханням таки знайти кошти на облаштування цього переходу. І «Народний Контроль» буде вимагати, щоб цей перехід таки став безпечним і для дорослих, і для дітей.

Схожі статті