+380673870816 +380673870816

На автовокзалі навели порядок (ВІДЕО)

Купивши квиток у цій касі, ви можете бути впевненими, що вас з автобусу не виженуть. Після втручання «Народного Контролю» на рівненському автовокзалі навели порядок.

До «Народного Контролю» звернулися люди, які постійно користуються послугами міжміського сполучення. Впродовж тривалого часу на один і той же маршрут була різна вартість проїзду. Каса автовокзалу продавала квитки за старими тарифами, а водії брали за проїзд значно більше. Тих, хто мав білет, або змушували доплачувати, або взагалі відмовлялися впускати в автобус, - розповідали рівняни.

Анатолій, пасажир:  

- Зайшов відразу в автобус, а він мені 23 гривні каже.  Я  говорю, що на касі одна ціна, а в тебе інша. На що він мені сказав, якщо не подобається, то вилазь звідси. Виходить так, що ці водії  і ці хазяї наживаються на цьому.

Олександр, пасажир:

- Було таке, що і квиток взяв, і поки я там розбирався, то водій поїхав. Він взяв без квитків людей.

Розбіжності у вартості проїзду виникли через тяганину між керівництвом автовокзалу та перевізниками. Та після того, як у справу втрутився «Народний Контроль» проблему нарешті вирішили.

Валерій, водій:

- Ціна в автобусі маршрутному і в касі однакова.

Андрій, пасажир:

- Дякую вам за те, що ви зробили справедливість.

Андрій, пасажир:

- Завдяки засобам масової інформації ця різниця вартості проїзду була виправлена. Дякую вам за те, що висвітлили цю проблему.

Схожі статті