+380673870816 +380673870816

Міжнародний економіко-гуманітарний університет відкрив свої двері для абітурієнтів

 

     Захід у стінах вишу проводився для випускників коледжів. Молодь мала змогу більше дізнатися про переваги навчального процесу у цьому   ВУЗі та стати на крок ближче до майбутньої професії.

    Університет відвідали випускники коледжів, технікумів заради єдиної мети – якісної освіти. За словами представників ректорату, співпрацювати з такою молоддю цікаво. Абітурієнтам не потрібно здавати незалежне тестування, вони вступають у виш за спрощеною процедурою.

     Перший проректор університету, Петро Тадєєв стверджує, що четвертий рівень акредитації вишу значно розширив його можливості, в тому числі і можливості студентів. Голова батьківського комітету Ніла Кубай, вивчила у МЕГУ троє дітей. Розповідає, що всі успішно працевлаштовані. Старший син обійшов сорока двох претендентів і виборов собі посаду регіонального менеджера в Києві. Найважливішим, за словами пані Ніли є те, що університет дає змогу реалізуватися молодій людині, відкрити у собі потенціал.

 

     На базі університету функціонує 8 факультетів, плюс європейська та дестанційна освіти. Більше 80 відсотків спеціальностей, які можна отримати у виші, акредитовані за 4-м рівнем акредитації.     Представники університету гордяться здобутками у сфері міжнародної співпраці із провідними вишами Європи. Наймолодшим у стінах ВУЗу є факультет Масової комунікації та інформаційних технологій, а іншими словами - журналістики.  За словами декана Ольги Мітчук, тут зростають справжні таланти, акули пера. Студенську базу знань постійно поповнюють лекції за участю відомих та заслужених журналістів, практично молодь реалізує себе в навчальній газеті, радіо-телепредачах.  Як результат – високі показники працевлаштування.

 

Подати заявки та документи до вступу випускники коледжів зможуть з першого по 15 липня. Представники ректорату радять не зволікати, адже кількість ліцензованих місць обмежена.

 


110411_MEGY sferadesigner

Схожі статті