+380673870816 +380673870816

Митники і прикордонники спільно готуються до проведення Євро-2012

В рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 за ініціативи керівництва Державної митної служби України та Державної прикордонної служби України відбулася міжвідомча нарада, присвячена обговоренню питань стану підготовки прикордонного та митного відомств України до здійснення пропускних операцій під час Євро-2012. Про це повідомила прес-служба Рівненської митниці.
    В ході наради було обговорено такі питання, як стан підготовки та практичні завдання з забезпечення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 в Україні, стан підготовки Державної митної служби України до виконання завдань з забезпечення проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 в Україні. 
    Окрему увагу було зосереджено на питанні підготовки кожного митного органу та прикордонного підрозділу регіональних управлінь до виконання завдань охорони державного кордону та здійснення митного контролю під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 в Україні. В цьому напрямку Рівненською митницею було розроблено відповідний перелік заходів, які покликані забезпечити належний рівень функціонування пунктів пропуску в зоні діяльності Рівненської митниці в період проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. 
     Серед таких заходів передбачено взаємодію з правоохоронними органами з питань забезпечення громадського порядку в пунктах пропуску митниці на період проведення Євро-2012, вирішення питань, пов'язаних забезпеченням повноцінного функціонування пунктів пропуску в умовах можливо значного збільшення пасажиропотоку, підвищення рівня знання іноземних мов посадовими особами митниці, які будуть здійснювати митний контроль та митне оформлення предметів, що будуть переміщуватися через митний кордон України іноземними громадянами під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 та інше. Також, передбачено розміщення актуалізованої інформації для громадян про правила переміщення валюти, товарів та транспортних засобів через митний кордон України англійською мовою на інформаційних стендах в пунктах пропуску Рівненської митниці.

Схожі статті