+380673870816 +380673870816

Місцева влада Рівненщини обговорила соціальні ініціативи Президента України

Соціальні ініціативи Президента України, які були озвучені громадськості минулого тижня, сьогодні обговорили у Рівненській облдержадміністрації. З 9 години ранку тут працювала гаряча телефонна лінія, де з населенням спілкувалися начальники профільних управлінь, а от громадська рада із заступниками зважували всі "за" і "проти" на круглому столі. 

Впровадження соціальних ініціатив для населення – це в першу чергу перерахування заробітних плат та пенсій. Також до 9 Травня інвалідам війни виплатять одноразову допомогу у сумі від 1720 гривень до 2200 та допоможуть фінансово багатодітним матерям. Чекати можна і покращення житлових умов.

Руслан Сивий, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Рівненської ОДА:

- Збільшення кількості соціальних квартир до 1059 ми очікуємо для окремих категорій громадян. Сподіваємося ці соціальні ініціативи покращать житловий фонд соціально-вразливих категорій громадян. 

У пенсійній сфері на область виплати збільшаться попередньо у середньому на 20 мільйонів гривень у місяць. Експерти ж зазначили, якщо гроші нові не друкуватимуть, то економіка країни не постраждає.

Анатолій Куховський, доцент НУВГП:

- Я підтримую ініціативу Президента в галузі іпотечного будівництва, надання дешевих іпотечних кредитів, бо будівництво рухає всю економіку і небезпек, я думаю, мабуть немає.

З 9 години ранку жителі нашого краю могли поставити свої запитання начальникам управлінь. За 4 години вони прийняли понад 35 дзвінків. Переважно телефонували мешканці міста Рівне.

Микола Шустов, начальник відділу роботи із звернень громадян Рівненської ОДА:

- Переважно телефонують із пенсійного забезпечення і також щодо виплати соціальних допомог.

Загалом же поглядів на нововведення в країні чимало. Сподіваємося, методи їх впровадження будуть розсудливими.

Схожі статті