+380673870816 +380673870816

Мистецьке об’єднання "Едельвейс" гучним концертом підбило підсумки своїх напрацювань

Гучним концертом підбило підсумки своїх річних напрацювань мистецьке об’єднання Рівного " Едельвейс". Більше сорока яскравих номерів презентували на сцені міського палацу культури "Текстильник" танцювальні колективи. На свою вечірку "Едельвейс"  запросив також спеціального гостя -  учасника проекту «Танцюють всі» Макара Кілівніка, який показав високий пілотаж у хіп-хопі.

Пухнасті зайченята, бурундучки, зелені динозаври та навіть вправні актори в масках. Справжнє танцювальне шоу презентували дорослі та юні представники ансамблю сучасного танцю "Едельвейс". Керівник мистецького об’єднання Людмила Супонькіна каже, що з часом кількість бажаючих стати учасниками танцювальних колективів аж ніяк не зменшується. Це пов’язано з популярністю телевізійних танцювальних шоу.
     Спеціально запрошений гість з проекту "Танцюють всі 3 сезон" Макар Кілівнік залишився в захваті і від затишного містечка Рівне, і від майстерності танцювальних колективів "Едельвейс". А от учасниця танцювального колективу, Вікторія, якій всього 7 з половиною років і є однією з наймолодших у ньому, твердо впевнена, що у майбутньому стане вчителем танців. 
     Свято танців пройшло на ура. І дорослі, і малі глядачі в залі бурхливо аплодували та навіть підтанцьовували. Юні артисти ж зі сцени довели – Рівне справжнє танцювальне місто.

 


110527_koncert sferadesigner

Схожі статті