+380673870816 +380673870816

Міський голова Рівного нагородив дипломами учасників свята "Рівненські таланти"

У залі засідань Рівненського міськвиконкому Володимир Хомко нагородив дипломами та символічними подарунками учасників міського свята "Рівненські таланти". 

Учасники свята - учні, які прославили місто, здобувши перемогу на заключних етапах Всеукраїнських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Загалом очільник міста нагородив тридцятьох людей. Проректор із виховної роботи МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука Наталія Терновик теж отримала відзнаку за роботу із студентською молоддю.

Наталія Терновик, проректор з виховної роботи МЕГУ:

- взагалі не я досягла, а студенти і увесь колектив МЕГУ. Ми задоволені, що маємо можливість працювати з талановитими молодими людьми.

Оксана Шевчук отримала дві відзнаки: за 3 місце в конкурсі-захисті наукових робіт серед молоді та диплом від Національної скаутської організації "Пласт", в лавах якої вона перебуває вже понад 11 років. Зараз Оксана абітурієнтка, хоче залишитися у рідному місті, проте документи подає у декілька вишів України.

Оксана Шевчук, учасниця міського свята "Рівненські таланти":

- насправді я планую залишитися у Рівному, але життя покаже. Можливо подаватиму документи у Львів, Київ, Острог, Рівне. А куди пройду, буде видно.

17 учнів-учасників конкурсу – цьогорічні випускники. Багато хто зовсім скоро покине Рівне, тому очільник міста Володимир Хомко вирішив подарувати їм невеличкі сувеніри – художні фотографії старого Рівного. Окрім того, керманич міста запевнив, що подальший успіх юних науковців залежатиме лише від їх власної наполегливості.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- крім таланту треба бути працьовитим, бо доля людська складається так. Та й мудрі люди говорять, що десь відсотків 10 залежить від таланту, а 90 відсотків – людська праця. У них є талант, але реалізація в житті залежить від їхніх зусиль.

Насамкінець Володимир Хомко висловив своє бажання, щоб ця талановита молодь залишилася у Рівному, щоб і надалі вона прославляла рідне місто.


110624_Rivnenski Talantu sferadesigner

Схожі статті