+380673870816 +380673870816

Минулого року товарообіг між Україною і ЄС зріс на 36% і становив 44 мільярдів доларів

Минулого року товарообіг між Україною і ЄС зріс на 36% і становив 44 мільярдів доларів. Такі дані оприлюднив голова Держмитслужби Ігор Калєтнік під час засідання круглого столу, присвяченого поліпшенню інвестиційного та ділового клімату в Україні.
    Засідання відбулося за участю Першого віце-прем`єр-міністра України Валерія Хорошковського та під головуванням керівника Ради Федерації роботодавців Дмитра Фірташа. У роботі круглого столу взяли участь керівники дипломатичних місій Бельгії, Франції, Швейцарії, Швеції, Великої Британії, Італії, Німеччини, Польщі. Про це повідомила прес-служба Державної митної служби.
    Під час цієї зустрічі Голова Федерації роботодавців заявив, що стан економіки напряму залежить від ефективної взаємодії бізнесу з митницею - однією з ключових структур, які впливають на бізнес-клімат. Згідно з домовленостями, Федерація роботодавців спільно з Державною митною службою створять робочу групу, яка на постійній основі займатиметься вирішенням конкретних проблем, з якими сьогодні стикаються представники малого, середнього та великого бізнесу.

Схожі статті