+380673870816 +380673870816

Міністр оборони визначив пріоритети у діяльності козацьких організацій в Україні

Глава оборонного відомства підкреслив, що значну увагу розвитку козацтва в нашій державі приділяють Президент України та Уряд. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.
    За словами Дмитра Саламатіна, керівництво держави та оборонного відомства підтримує позитивні процеси, що відбуваються в козацькому середовищі. Керівник Міноборони звернув увагу на напрями діяльності Координаційної ради, які мають стати пріоритетними. Зокрема, конструктивний діалог козацьких організацій з питань розвитку козацтва в Україні, реалізація державної політики у сфері відродження його історичних, патріотичних, військових та культурних традицій, а також участь у розробці проектів нормативно-правових актів щодо розвитку козацтва.
    За підсумками засідання рішенням Координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні було прийнято за основу проект типового Статуту козацької організації в Україні з урахуванням внесених змін та поправок. Учасники вирішили продовжити роботу щодо узгодження основних положень цього документу та підготувати його для прийняття в цілому на наступне засідання Координаційної ради.
    Також було прийнято рішення узагальнити подані від обласних державних адміністрацій пропозиції щодо включення кандидатур найбільш впливових козацьких організацій до складу Координаційної ради. Крім того, підтримали пропозицію щодо включення до складу Координаційної ради заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Григорія Саковського.

Схожі статті