06.09.2013, 12:46
1124
Міліцейський об’єктив від 06.09.2013
![](/img/1000/news18519.jpg)
Анонс:
Аби більше залучити громадськість до роботи міліції при управлінні внутрішніх справ у Рівненській області відбулося перше засідання Консультативно-експертної ради.
Під час робочого візиту на Березнівщину генерал-майор міліції Василь Лазутко подарував самотнім пенсіонеркам із села Бистричі новенькі мобільні телефони.
Правоохоронці Рівненщини 1 Вересня прийшли у навчальні заклади області, щоб поспілкуватися зі школярами.