+380673870816 +380673870816

Медичний коледж відчиняє двері для абітурієнтів

Рівненський державний медичний коледж гостинно відчинив двері перед усіма спраглими до науки та освіти абітурієнтами. 20 травня в головному корпусі коледжу відбувся день відкритих дверей.
     Цей навчальний заклад розпочав свою роботу ще з першого повоєнного 1945 року. Тоді юнаки та дівчата відкривали для себе захоплюючий світ медицини. З того часу суспільство зазнало значних змін, проте коледж так і залишився храмом медичної науки. Нині тут освіту забезпечують три потужні корпуси. Готують медичних спеціалістів за спеціальностями "Лікувальна справа", "Стоматологія ортопедична", "Фармація", "Медико-профілактична справа", "Лабораторна діагностика", "Сестринська справа". Сучасний підхід до практичних та теоретичних знань забезпечують понад 200 кваліфікованих викладачів. По закінченню навчання випускники або працевлаштовуються в медичних закладах, або продовжують здобувати вищу освіту у провідних університетах.
     На абітурієнтів під час заходу чекав міні-концерт, пізнавальне спілкування із представниками медичного коледжу та захоплююча екскурсія навчальним закладом. Молодь ознайомилася з матеріально-технічною базою та потужними можливостями коледжу. Школярі, що завітали на день відкритих дверей, у виборі майбутньої професії впевнені. Батьки теж одностайні у виборі навчального закладу для своїх дітей.
     Всім бажаючим стати студентами Рівненського державного медичного коледжу слід знати, що прийом документів як за держзамовленням, так і на контрактній основі відбуватиметься з 1 по 31 липня (для абітурієнтів, які не складають вступні іспити). Для тих, хто їх складає та проходить творчі конкурси, прийом документів відбуватиметься з 1 по 22 липня. Самі ж вступні екзамени пройдуть з 23 по 31 липня.


Tema_Dnia_Medkoledg sferadesigner

Схожі статті