+380673870816 +380673870816

Майже 57 тисяч соціально незахищених жителів Рівненщини отримають телетюнери безкоштовно

Рівненщина, як і вся Україна, переходить із аналогового на цифрове телерадіомовлення. Втім для отримання цифрового сигналу потрібно мати спеціальне обладнання – цифровий декодер (сет-топ-бокс), який підключається до телевізора та антени. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Для забезпечення безкоштовними телетюнерами соціально незахищених краян у держбюджеті зарезервували понад 350 мільйонів гривень. За ці кошти буде придбане спецобладнання і для жителів Рівненщини. Як зауважила заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, за попередніми підрахунками, на безкоштовні телетюнери претендують 56 798 краян. Це, зокрема, усі інваліди першої та другої груп; інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитину-інваліда, якщо дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особи, які отримують державну допомогу як малозабезпечені; особи, які мають право на отримання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг упродовж опалювального періоду 2011-2012 років. 
    Усі вони до 1 липня повинні надіслати поштою або подати особисто заяву до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення. Тож за дорученням Світлани Сад, профільні заступники голів райдержадміністрацій і міськвиконкомів мають організувати роз’яснювальну роботу та запропонувати краянам зручний для них спосіб звернення на встановленням цифрового декодера. Адже доставку телетюнерів заплановано розпочати вже в травні, і першими їх отримають поштою ті пільговики, котрі раніше написали заяву.

Схожі статті