+380673870816 +380673870816

"Май денс" у Рівному набирає обертів

7 червня у Рівному в рамках танцювального проекту "Май денс" відбувся другий кастинг учасників, які змагатимуться за команду мікрорайону "Ювілейний". 

На подвір’ї Рівненського загальноосвітнього закладу НВК 19 зібралося безліч молодих людей охочих взяти участь у танцювальному проекті "Май денс". Відбирали учасників більше 10 хореографів та їх помічники. 

Сергій Рабченюк, хореограф:

- ми покажемо коротку зв’язочку на дві вісімки і далі кожен із помічників хореографів вибере собі команду із 10 чоловік. У них буде 10 хвилин для підготовки.

Після цього кожна група людей продемонструвала вивчені рухи компетентному журі, які у свою чергу остаточно визначилися з учасниками. Серед щасливчиків опинилися і Вікторія та Олександр Олійники.

Вікторія та Олександр Олійники, учасники кастингу:

- ми хочемо прославляти Рівне і дуже хочемо навчитися танцювати. Танці - це наше життя. Ми любимо танцювати, тому і прийшли на цей проект.

Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, розповіла, що коли на телеканалі "Інтер" дізналися про рівненський "Майденс" їм одразу запропонували взяти участь у телевізійному проекті "Майданс 2".

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

- нам одразу запропонували заповнити анкету від міста. Там достатньо серйозні зобов’язання. Шоб ми зважили свої сили, ми заповнили анкету, задекларували свою готовність брати участь у телевізійному проекті і можемо сьогодні на 90% стверджувати, що ми будемо брати участь у телевізійному проекті "Майданс 2".

Нагадаємо, що вже відбувся кастинг і зібрана команда району "Північний", невдовзі оберуть команду "Центру". В результаті на День молоді у Рівному виступлять всі три команди з авторськими номерами. Найкраща ж готуватиметься до телевізійного проекту "Майданс". Проте міський бюджет не розрахований на фінансування проекту такого масштабу, тому залишається сподіватися, що на допомогу прийдуть небайдужі приватні підприємці та політичні сили.


110608_Maydens sferadesigner

Схожі статті