+380673870816 +380673870816

Лісова посадка в селі Кустин перетворилась на смітник (ВІДЕО)

Сміття та всілякий непотріб перетворили лісову посадку в селі Кустин  на суцільне звалище. Люди неодноразово просили сільську владу вирішити цю проблему, проте, результату й до нині немає. Тому звернулись до «Народного «Контролю». 

Найкраще місце для відпочинку біля дому пані Тетяни ліс, перетворилось на суцільний смітник, - бідкається жінка.

Тетяна, жителька села Кустин:

- Це дуже неприємно, коли ти прийшов відпочивати, а знаходиш смітники.

Пан Дмитро із сумом додає, інколи люди самі кидають всілякий непотріб у посадку, щоразу сміття назбирується все більше, бо його ніхто не вивозить. 

Дмитро, житель села Кустин:

- Я не проти, аби машина їздила і люди вивозили в якийсь час. Людям просто нема куди його викидать, просто викидають хто та  куди може.

 У сільській раді Кустина визнають, що прибирати посадку треба частіше. «Народному Контролю» розповідають, що поки проблему зі сміттям вирішують самотужки та вже незабаром цим займатиметься спеціальна фірма. 

Алла Дем`янчук, секретар Кустинської сільської ради:

- Стихійні сміттєзвалища, які виникають, ми стараємось прибирати своїми силами. Ми організовуємо суботники. В нас остання п`ятниця місяця є санітарним днем і ми це проробляємо. Зараз виготовляється пакет документів і буде оголошено конкурс на  тендер. Планується це в першому півріччі 2015 року.

«Народний Контроль» перевірить,  чи вирішать проблему зі сміттям в селі Кустин. 

Схожі статті