+380673870816 +380673870816

Ліфт, що не працює, ускладнює життя мешканцям будинку по вулиці Мельника, 8 (ВІДЕО)

Натискаємо кнопку виклику та звичних звуків руху підйомника не чути. Ліфт в цьому будинку не працює вже декілька тижнів. Для літніх людей та молодих мам, підйом цими сходами стає справжнім випробуванням. Люди вже неодноразово звертались до комунальників, а ліфт і далі зламаний. Мешканці покликали «Народний Контроль».

Мешканці дев’ятого під’їзду будинку, що на вулиці Мельника, 8 обурені, адже ліфт мали відремонтувати давно. Пан Василь хвилюється,що підйом сходами, ще більше підриває нестійке здоров’я.

Василь, мешканець будинку:

- Дуже важко підніматись. Я інвалід, сердечник. Я не можу піднятися, через кожен прольот я мушу зупинятися, в мене аритмія. Серце вискакує, спускатись теж важко.

Ольга, мешканка будинку:

- З візочком дуже важко виходити 2 рази на день. Мені хвилин 15-20 потрібно.

Надія, мешканка будинку: 

- В мене дитина інвалід першої групи, не можемо її вивезти гуляти. Ліфт нам потрібен, треба вивезти діток малих, старі люди, діти хворі є, різні є, 8 поверх. Як нам на низ зійти? Я сьогодні дзвонила. Всі руками розводять.

Людмила, мешканка будинку:

- От в мене болить нога, я не можу вийти на 9 поверх.

Як тільки у справу втрутився «Народний Контроль», керівництво підприємства, яке обслуговує ліфт запевнило, що підйомник відремонтують.

Роман Стасюк, директор ТзОВ «АРМ-ЕКО»:

- Перед тим як робити капітальний ремонт, потрібно провести експертне обстеження. Є уповноважена організація, яка ці роботи виконує, потім зробити проект, потім зробити експертизу проекту. За два місяці повинен поїхати цей ліфт.

«Народний Контроль»  буде обов’язково слідкувати за тим, чи запрацює ліфт. 

Схожі статті