+380673870816 +380673870816

КВК від юних інспекторів дорожнього руху

      У Рівному пройшов обласний конкурс гри КВК серед юних інспекторів дорожнього руху. У міському палаці культури "Текстильник" десять команд регіону, до яких увійшли школярі 8-10 класів.

     У Всесвітній день сміху дітлахи жартували на серйозні теми. Десятикласниця Вікторія Цокало із Тараканівської школи, Дубинського району сьогодні грає близьку їй роль. Команда "БМВ" - блондинки можуть все, розігрує  на сцені жінок за кермом та специфіку їх спілкування із працівниками державтоінспекції. Сама ж дівчина правил дорожнього руху, зізнається, дотримується не завжди. Керівник команди "БМВ"  розповідає, такий конкурс корисний, адже діти звертають більшу увагу на вивчення правил дорожнього руху. Загалом цей конкурс має Всеукраїнський масштаб і переможці регіональних етапів зустрінуться цього річ на Закарпатті, в місті Мукачево. Підтримка гри автоінспекторами абсолютно не випадкова. Адже для них не менш важливо, щоб в нашій державі підростало законослухняне покоління, оскільки, статистика смертей на дорозі серед школярів не втішна.

     Визначати кращу команду погодилися не лише інспектори ДАІ, але й професійні гравці в КВК. Віталій Ліпській розповів, оцінки ставив справедливо  та максимально об’єктивно. Учасники зізналися – перемога не головне. У їхньому віці цікавіше весело і з користю провести час та показати хто, на що здатен. 


110401_Ment KVN sferadesigner

Схожі статті