+380673870816 +380673870816

Квасилівська спортивна школа потребує ремонту (ВІДЕО)

У цьому приміщені виховали не одного чемпіона. На килимі тренуються борці, а стіни у залі ледь не валяться, розповідають спортсмени. Вони довго просять, аби тут зробили ремонт та спортзал й далі в поганому стані. Тому люди звернулися до «Народного Контролю».

Дмитро Євгенович розповідає, що  він тренує підлітків тут майже чверть століття. За цей час будівля добряче знищилася.

Дмитро Коба, тренер-викладач з боротьби самбо районної ДЮСШ «Колос»:

- Тривалий час не ремонтувалось нормально, якщо ви бачили, з тієї сторони стіна майже зруйнувалася, хоча б дах там не протікав.

Ірина, вихованка закладу:

- Я хвилююся, що тут може і стіна впасти. Тут в дощову погоду тече з даху, погані умови для тренування, але більше немає де займатися.

Дмитро, батько одного з вихованців:

- Звичайно, не може бути доля байдужою до такої секції, тому що вона насправді дає результати, вона робить спортсменів, дітей кращими. Все робиться на ентузіазмі тренерів і ми, як батьки, вносимо певну допомогу.

Це приміщення належить Квасилівському професійному ліцею. Керівництво навчального закладу і мало навести тут лад. Після того як в цю справу втрутився «Народний Контроль» дирекція пообіцяла, що  займеться вирішенням проблеми.

Олександр Савчук, директор Квасилівського професійного ліцею:

- Жовтень 15 року будемо подавати відповідні запити  щодо реорганізації, ремонту даного спортивного комплексу при формуванні бюджету на 2016 рік.

«Народний Контроль» буде стежити за тим, щоб кошти на ремонт цього залу таки знайшли. 

Схожі статті