+380673870816 +380673870816

Кожен третій іноземний інвестор планує вкладати кошти в Україну

За даними соціологічного опитування, 31% іноземних інвесторів, що працюють в Україні, мають намір зробити нові вкладення у розвиток свого бізнесу. Про це повідомив прес-центр Державної податкової служби.
    Такі результати дослідження інвестиційного клімату в України були презентовані під час спільної прес-конференції Голови ДПС України Олександра Клименка та засновника компанії „Research&Branding Group” Євгена Копатька. Ще 26% бізнесменів із зарубіжжя розглядають можливість інвестування в нашу країну, але остаточно поки не визначилися.
    Голова податкової служби зізнався, що такі результати опитування були для нього сюрпризом. За його словами, у подальшому особлива увага приділятиметься ліквідації тих перешкод, які, на думку інвесторів, заважають розвивати бізнес в Україні. Так, багато учасників дослідження заявили про необхідність подальшого вдосконалення податкової системи. Він додав, що надалі ДПСУ продовжуватиме скорочення всіх формальних процедур, що стосуються оподаткування. Керівник ДПСУ впевнений, що всі новації податкової сприятимуть підвищенню індексу інвестиційної активності в України, який буде відображено у результатах наступного дослідження.

Схожі статті