+380673870816 +380673870816

Конференція для бізнес-організацій "BizCamp-2012" пройшла у Рівному

Оцінити перспективи розвитку власного бізнесу, визначити дієву тактику із залучення й утримання клієнтів та усвідомити роль репутації для процвітання компанії мали можливість рівняни цими вихідними, відвідавши у Рівному четверту регіональну конференцію для бізнес-організацій "BizCamp-2012". 

BizCamp – це неформальні відкриті інтерактивні зустрічі ділових людей, метою яких є інтеграція певного професійного середовища, нові знайомства, обмін знаннями, досвідом та ідеями. Цей проект створений для тих, хто бажає підвищити продажі у бізнесі, укріпити позиції на ринку в жорсткій конкуренції, розібратися зі своїм персоналом, зробити бізнес незалежним від себе та ефективно використати час. Реклама, маркетинг та піар, управління персоналом і компанією , фінанси і планування в бізнесі - саме такими були теми четвертої конференції "BizCamp-2012". Втім, усі вони зводилися до одного – подальшого використання досвіду у власній справі. 

Лариса Середюк, організатор конференції  "BizCamp-2012":

 - У світі сьогодні є маса можливостей аби реалізувати свої ідеї, побудувати свій бізнес. І сама основна ціль проекту - це надати можливість учасникам використати досвід спеціалістів з інших регіонів. 

Без спілкування у бізнесі нічого не вдасться. Такої думки дотримується голова правління Рівненської обласної асоціації підприємців Роман Кашинчар.

Роман Кашинчар, голова правління Рівненської обласної асоціації підприємців:

- Я прийшов за інформацією. Я прийшов за знаннями. Я впевнений, який би сьогодні у людини досвід не був, світ зараз доволі швидкоплинний і завжди можна отримати щось нове, ознайомитися і використовувати це потім у своїй роботі і безперечно, я прийшов за новими знайомствами. 

Пані Олена вже вдруге завітала на цю конференцію. Жінка розповіла, що завдяки таким заходам отримала вже доволі чималий арсенал знань, який успішно використовує.

Олена Главінська, бізнес-тренер:

- Я навчилася рекламувати свою продукцію, послуги. Я поповнила свій активний словник тими технологіями, які зараз на ринку праці і доволі презентабельно вмію виглядати у розмові з партнерами. Це ті основні характеристики, які я запозичила.

На конференцію завітало близько ста учасників, представників бізнесу Рівненського регіону та спікери зі Львова, Рівного, Києва та Івано-Франківська. Крім того, прибули гості з Польщі, які розповіли про європейський досвід ведення бізнесу. Організатори запевнили, що такі конференції стануть в нагоді ще не одному поколінню підприємців.

Схожі статті