+380673870816 +380673870816

Комунальники запевнили: рівняни грітимуться усю зиму

Чиновники прозвітували журналістам про початок опалювального сезону. Представники засобів масової інформації "засипали" комунальників наболілими для рівнян питаннями. 

На комунальну сферу Рівненщини нарікають як краяни, так і чиновники. Теплові мережі в аварійному стані. Їх ремонтують протягом року. Люди, щоб покращити теплопостачання у своїх квартирах, часто втручаються у роботу тепломереж. Комунальники ж попереджають, що таке втручання заборонене, адже спричиняє аварійні ситуації. 

За словами перших осіб області, цього року справи ідуть краще, а скарг менше. Опалювальний сезон розпочали 10 жовтня. Що ж стосується звернень, то на них намагаються реагувати оперативно.

Володимир Новак, заступник голови Рівненської ОДА:

- Багато було скарг. Були об’єктивні і не зовсім. Цього року справи кращі ніж минулоріч, без великих поривів.

Чиновники розповіли, що цього року у Рівному провели великий об’єм роботи із підготовки тепломереж до опалювального сезону.

Олексій Хмилецький, заступник міського голови Рівного з питань ЖКГ:

- Ми мали проблеми не з котельнями, а з тепловими мережами. Ми замінили 8 з половиною кілометрів теплотраси. У нашій роботі - це "прорив".

Попри це, журналісти засипали чиновників питаннями. Більшість стосувалися скарг рівнян. Так, до нашої редакції постійно телефонують глядачі, у яких виникають проблеми із теплом. Нещодавно ми показували будинок, у якому затопило 4 поверхи. У цій ситуації пообіцяв особисто розібратися Олексій Хмилецький, заступник міського голови Рівного з питань ЖКГ. 

Чиновники втішили, що винуватці відповідатимуть за наслідки у суді. Проте не уточнили хто саме – комунальники чи самі мешканці.

Володимир Новак, заступник голови Рівненської ОДА:

- Де це прорвало? Якщо у квартирі, то людина сама має її обслуговувати. І вона ж є  винуватцем.

Комунальники не оминули увагою і подачу гарячої води у літній період. Вони бідкаються, що підігрів води у теплі місяці є збитковим.

Володимир Новак, заступник голови Рівненської ОДА:

- Ми не подаємо воду у літній період не від того, що не хочемо подавати, а від того, що вона збиткова. Місяць подачі води – це мільйон двісті збиткових гривень. 

Чи грітимуться рівняни у зимовий період – покаже час. Наразі мешканці сподіваються на матінку-природу і теплу зиму.

Схожі статті