+380673870816 +380673870816

Коли відремонтують Рівненський мототрек? (ВІДЕО)

Тридцять років - без ремонту. Пошарпані місця для вболівальників та старі занедбані доріжки для змагань - так сьогодні виглядає Рівненський моторек.  

На рівненському мототреці постійно відбуваються змагання - як всеукраїнські, так і міжнародні. Розрахований стадіон на п’ятнадцять тисяч глядачів. Рівняни переконані, арену давно треба оновити. 

Владислав, рівнянин:

- В місті Рівному, якби одне-єдине таке місце, на якому можна проводити заходи даного типу, мотокрос і таке подібне. Думаю, було б непогано дещо відновити, ті самі туалети, окультурити трохи і вже б було непогано.

Віталій, рівнянин:

- Треба трибуни міняти, сидіння - це все, треба проводити модернізацію, треба збудувати громадський туалет на мототреці. 

Нині мототрек належить обласній організації ТСОУ. Керівництво товариства каже, і самі розуміють, що стадіон давно треба привести до ладу, та грошей на ремонт немає. 

Сергій Кошин, голова Рівненської обласної організації ТСОУ:

- На сьогоднішній день закупити нові борти, зробити нове освітлення, це дві основні проблеми які в нас є.

Щоправда вихід є: полагодити арену можна за кошти, які дасть міськрада. Керівництво організації каже, вже знайшли спільну мову з чиновниками.

Сергій Кошин, голова Рівненської обласної організації ТСОУ:

- Була в нас зустріч з міським головою, щоб вирішити питання по ремонту нашого стадіону. Ми з місцевою владою зробимо таке, що дамо в оренду саме поле, вони дадуть кошти і так далі, не міняючи права власності.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Стадіон, якщо не віддадуть,  то дадуть нам його у користування, щоб ми могли міськими грошима його ремонтувати.

Поки справу гальмує бюрократія, ремонт мототреку можуть розпочати щонайшвидше - наступного року. Народний Контроль слідкуватиме за перебігом справи. 

Схожі статті