+380673870816 +380673870816

Інвестор прийде, якщо змінити статус земель

Про необхідність внесення змін до законодавства України про статус земель, постраждалих від аварії на ЧАЕС, йшлося під час засідання Ради регіонів при Президентові України. З відповідними пропозиціями члени Ради регіонів звернулися до глави держави. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     Як зауважив голова обласної ради Юрій Кічатий, який спільно з головою облдержадміністрації Василем Берташем взяли участь у засіданні Ради регіонів, якщо зняти обмеження за категоріями, то в Україну прийде нова хвиля інвестицій. 
     Також члени Ради регіонів звернули увагу Президента на необхідність прийняття закону України про сільськогосподарського товаровиробника. Як пояснив Юрій Кічатий, в державі давно назріла потреба на законодавчому рівні жорстко регламентувати механізми ціноутворення в сільському господарстві саме на користь виробника. Адже ні для кого не секрет, що закупівельні ціни, скажімо, на молоко є надто низькими і влаштовують передусім посередників. 
      Не менш нагальним для вирішення, за словами голови обласної ради, є порушене перед Віктором Януковичем питання розмежування земель державної та комунальної власності, яке потрібно завершити якомога швидше - в розрізі проведення в Україні земельної реформи.

Схожі статті