+380673870816 +380673870816

Інтерактивні іграшки набувають популярності серед дітей

У мережі дитячих магазинів "Кроха" постійно оновлюється асортимент товару з урахуванням інтересів дітлахів. 

Нині надзвичайно популярними є інтерактивні іграшки. Вони вміють рухатися, розмовляти, реагувати на рухи та голос дитини. Продавці наголосили, що такі новинки є улюбленими друзями для дітей.

Людмила Климюк, адміністратор магазину "Кроха":

- Отримали великий вибір інтерактивних іграшок. Це поні Тофі, зайченя Мілкі, хом’ячок Оскар, який розмовляє. Також велика лінія інтерактивних хом’ячків Зузу Петс, які говорять до 40 фраз. Вони надійні і славні друзі для малечі.

У магазині "Кроха" можна обрати іграшки як для новонароджених, так і для юніорів. Для дівчаток чималий вибір ляльок Барбі з чарівними маркерами та 3D окулярами.

Людмила Климюк, адміністратор магазину "Кроха":

- Для дівчаток є великий вибір ляльок Моксі. Ці ляльки не лише слідкують за модою, але й створюють її. У кожної свій стиль, а допомагають їх створювати  чарівні маркери.

Хлопчики ж для себе тут можуть обрати конструктори, іграшкові машинки, гелікоптери, роботів. Також не залишається повз уваги і новинка колекції Хот Вілс.

Людмила Климюк, адміністратор магазину "Кроха":

- У нас широкий вибір треків Хот Вілс. Це новинка 2011 року. Це настільний трек. Тут є петлі, трампліни, пастки і дуже багато цікавого.

Розумні, м’які, веселі та красиві дитячі іграшки перетворять новорічні та різдвяні свята для дітлахів на справжню казку. Отож, шановні дорослі, у вас ще є час для придбання гарних подарунків.

Схожі статті