+380673870816 +380673870816

Громадськість Рівненщини контролює умови утримання в’язнів

Члени спотережної комісії при облдержадміністрації проінспектували Катеринівську виправну колонію. Цьогоріч це перше виїзне засідання представників громадських організацій, органів виконавчої влади та прокуратури. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Їх з ініціативи заступниці голови облдержадміністрації Світлани Сад, яка й очолює спостережну комісію, почали практикувати в 2011. На її переконання, це дозволяє з’ясувати реальну картину умов перебування людей в місцях позбавлення волі. Адже всі члени комісії мають можливість поговорити з ув’язненими, побачити умови їх проживання, лікування, харчування, праці та навчання. Під час спілкування із засудженими, скарг і нарікань на персонал колонії та утримання в установі не було. 
    Водночас Світлана Сад запевнила, що громадський контроль за дотриманням прав ув’язнених буде на Рівненщині постійним. Крім того, заступниця наголосила на важливості медичного супроводу груп-ризику та їх подальше лікування після звільнення з місць позбавлення волі. Підбиваючи підсумки виїзного засідання, члени комісії відзначили належний рівень матеріально-побутових і медико-санітарних умов у колонії. 
    Вони також запланували наступне виїзне засідання, яке відбудеться вже в травні. Тоді представники громадських організацій, органів виконавчої влади та прокуратури проаналізують умови утримання в’язнів у Полицькій виправній колонії.

Схожі статті