+380673870816 +380673870816

Головна водна артерія Рівного перетворюється на справжнє болото (ВІДЕО)

Береги Усті, як і сама річка, в буквальному значенні, засипані сміттям. Рибалки розповідають, раніше риби у водоймі було багато. Додають, якщо нічого не зміниться, про Устю можна буде забути. Такої ж думки і екологи. 

Володимир Захарчук, директор департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА:

- За останні роки є така проблема міління річок. Хотілось би, щоб та сама програма по збереженню та очищенню Усті запрацювала. Вона постійно і цвіте, і замулюється, риба гине, так не повинно бути.

Коли річку Устю приведуть до ладу, команда «Народного Контролю» поцікавилася у місцевих чиновників. Ті розповідають, вже розроблена програма по очищенню, та спочатку треба відремонтувати шлюз.

Олексій Хмилецький, заступник міського голови Рівного:

- Буде очищатися русло, поглиблення, однозначно, від Басового Кута до Степана Бандери ми повинні пройти, але без шлюзів ніякі роботи не відбудуться.

Підрядна організація виграла тендер на ремонт шлюзу ще рік тому, запитуємо – чому ж досі не полагодила?  Керівництво підприємства команду «Народного контролю» переконує – незабаром все відремонтують.

Василь Бляшин,  заступник директора фірми «Теплогазбуд»:

- Біля тисячі кубів землі там вже виконані, основна техніка вже знята, роботи проводяться.  Будуть закінчуватися згідно графіку, до кінця року плануємо закінчити.

Ми будемо слідкувати за тим, чи дотримається міська влада та підрядна організація своїх обіцянок та простежимо, коли на  Усті розпочнуть  очисні роботи. 

Схожі статті